MITTEFORMAALNE.EE - HEA TÖÖRIIST NOORTEVALDKONNAS

Erasmus+ on Euroopa Liidu haridus-, noorte ja spordiprogramm. See animatsioon näitab, kuidas osalemine Erasmus+ programmis võib olla Sinu jaoks elumuutev kogemus. Video: Euroopa Komisjon

MITTEFORMAALSE ÕPPIMISE BLOGI

Sisesta oma teade/blogipostitus

KALENDER

Saada infot saabuva sündmuse kohta
  Koolitus “Local Co-operations for Youth ACTivation”

  Koolitus “Local Co-operations for Youth ACTivation” Brioude’s Prantsusmaal toimub 28. juuli – 4. august ja on mõeldud EVS mentoritele ja kõigile, kes puutuvad oma tegevustes kokku noortega ja noorsootööga.
  Koolituse teemad: 1) Youth skills & learning, 2) youth entrepreneurship, 3) youth employability…  Koolitus “Maximizing Volunteering”

  Koolitus “Maximizing Volunteering” Costesti’s Moldovas toimub 9.-17. september ja on mõeldud neile, keda huvitab mitte-formaalne õppimine, töö noortega ja üldse vabatahtliku tegevusega seotud tegevused.


  Antud koolitusel on osalustasu 20€ ja liikmemaks 20€, kui osaline pole veel EstYESi…  Kaasava juhtimise koolitus \\\"Kuidas koos luua mõjusaid lahendusi?\\\"

  Tänasel päeval muutub üha olulisemaks oskus kaasata erineva tausta, kogemuse ja perspektiividega inimesi keeruliste probleemide nutikaks lahendamiseks, ühiste lahenduste leidmiseks ja elluviimiseks. Üha enam ootavad erinevad osapooled kaasatust olemasolevate projektide edasiarendamisel…