Uuemad uudised otse sinu postkasti!

Mitteformaalse õppimisega seonduvalt annab Euroopa Noored Eesti büroo välja kaks uudiskirja - ühe kõigile mitteformaalsest õppimisest huvitatutele, teise noortevaldkonna koolitajatele.

Mitteformaalne.ee uudiskiri 

Mitteformaalne.ee uudiskiri aitab olla kursis uuendustega MFÕ-veebis: sisaldab koolitusuudiseid, värskemaid teateid, õpimeetodeid ja Telepurgi videosid. Ilmub kord kuus. Arhiiv on allpool.

Liitu mitteformaalse õppimise üldise uudiskirjaga. Registreerumisel saad teate oma e-mailile (mille oled allpool teada andnud) ning see tuleb aktsepteerida. 

Saa mitteformaalse õppimise uudiseid:

* nõutud väljad
E-maili formaat
 

 

Koolitajate uudiskiri 

Koolitajate uudiskiri on mõeldud koolitajate andmebaasis registreerunud koolitajatele ja sisaldab uudiseid, mis võiks noortevaldkonna koolitajatele korda minna. Pädevusmudeli jargi on kokku lepitud, et noortevaldkonna koolitaja on noorsootöö väärtustele ja põhimõtetele toetuv õppetegevuse planeerija ning läbiviija, kes loob tingimused õppija mitmekülgseks arenguks ning noorsootööks vajalike teadmiste, oskuste ja hoiakute kujunemiseks sihipäraselt loodud õpisituatsioonides. Liitumine toimub siinsamas.

Vaata ka koolitajate uudiskirja arhiivi 

Liitu koolitajate uudiskirjaga:

 

Uudiskirju haldab Katri Hoogand, katri.hoogand@archimedes.ee

--------------------------

Õppematerjalide uudiskirja esimene väljaanne

Õppematerjalide uudiskirja teine väljaanne

Mitteformaalne.ee uudiskirja arhiiv:

2014

2013

2012

2011